Hakkımızda

Neden Ran Perde’yi Tercih Etmeliyim ?

Çünkü biz en uygun fiyatla sizlere en kaliteli perdeleri sunuyoruz.

Peki denen ucuz ?

Çünkü biz toptancıyız. Toptan fiyatına araya aracı ve diğer masraflar girmeden ürünlerimizi direk sizlere sunuyoruz bu da aradaki fiyat farklılıklarını size yansıtmıyoruz.

Peki bu işten ne kadar anlıyoruz ?

Toptancı olduğumuz için Türkiye’nin her yerine yaklaşık 30 yıldır perde ve tül kumaşları gönderiyoruz.  Bu da bizi Türkeyenin değişik şehir ve ilçlerinden ürün tercihleri ve modelleri hakkında geniş bir bilgi ağına sahip olmamızı sağlıyor.

Fotoğraflarda gördüğüm ürünle bana gelen ürün aynı mı olacak,  garantisi nedir ?

Bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Farklı ürün  veya üründe deforme nedenleri zaten tarafımızca  iade sebebi olarak kabul ediliyor.

Ürün fotoğraftakinden bir ton koyu / açık geldi ?

Bu karşılaştığımız problemlerden biri. Ancak bunu önlemenin herhangi bir yolu şuan anki teknolojiyle mümkün görünmüyor. Çünkü bir çok telefon ve bilgisayar modeli kendisine göre belirlediği ekran renk sıkalası var. Bu da farklı renk tonlar olmasına sebep olabiliyor. Hatta ekran ışığınızın seviyesi bile renkleri farklı tonlarda gösterebiliyor. 

Ayrıca evinizdeki ışık durumu ve ışığın rengi de bu ton farklılıklarında etken olabiliyor. Bizim çektiğimiz fotoğraflar yüksek ışıkta stüdyoda çekiliyor. Lütfen bunu göz önünde bulundurun.

Perde Ölçüsü Almayı Bilmiyorum Ne Yapmalıyım ?

DOĞRU ÖLÇÜ ALMA ?

TÜL PERDE ÖLÇÜSÜ

Perdenin genişliğini dilediğiniz ölçüye göre alabilirsiniz. Yüksekliğini ise yere değmeyecek uzunlukta istiyorsanız ölçüden 15 cm eksik vermelisiniz.

 FON PERDE ÖLÇÜSÜ

İlk olarak camın yüksekliğini ölçmeli, daha sonra o sayının 15 cm eksiğini sipariş vermelisiniz. Ağırlıklı olarak yerde birikmesini istiyorsanız, yere kadar ölçüp 15 cm fazlasını eklemelisiniz. Perdeyi dekor için kullanmak istiyorsanız, enine geniş ölçü vermemeye çalışmalısınız. Aksi takdirde sabahleyin eve giren güneş ışını kesilebilir. Bunun için ise ideal fon eni 80-90 cm arasıdır.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön