2023 Perde Modelleri

2023 Perde Modelleri

Perde, bir evin dekorasyonunu öne çıkaran tamamlayıcı eşyalardandır. Özellikle, ev tasarımı ile uyumlu bir perde stilinin ve renginin tercih edilmesi evinize çok ayrı bir hava katacak muhteşem bir atmosfer oluşturacaktır. Bunun yanı sıra, 2023 perde modellerinde oldukça şık ve modern tarzda perdeler popüler hale gelmiştir. Bu yıl hangi perde tasarımlarının daha çok rağbet gördüğünden bahsedelim.

Keten Tül Perdeler

2023 yılı popüler perde modelleri arasında keten perde modeli yer almaktadır. Keten tül perdeler, doğal mimarı öğelerin armasıyla ev dekorasyonunda ön plana çıkmaktadır. Keten tüllerin ön plana çıkamsınn en büyük özelliklerinden biri doğal görünümlü olmaları ve kullanım kolaylığı sunmalarıdır. Keten tüller bir çok çeşitde karşımıza çıkmatadır. Desenli, desensiz, batik boya desenli, işlemeli, sade, toprak renkli olanlar ve ham bez efekti keten tüller. Sizde doğallık ve sadelik istiyorsanız eten tülleri tercih eedebilirsiniz.

Düz tül Perdeler:

Ev iç dekorasyonunda hareketli öğeleri tercih edenler dengeyi sağlamak amacıyla düz tül perdeler kullanabilirler. Düz tül perdelerin size sağladığı en büyük avantaj her mobilya, her duvar ve her dekoretif öğeyle uyum sağlamasıdır. Kafası  karışık olanlar ve uzun vadeli kullanım isteyenler kesinlikle düz tülleri tercih etmelidir.

düz tül perde modelleri

Fon Perde

2023 yılı popüler perde modelleri arasında olan bir diğeri ise fon perde modelidir. Fon perdelerin birçok farklı tasarımı bulunmaktadır. Bazı tasarımların, işlemeli ve dantelli seçenekleri bulunurken bazıları ise çok daha sade ve gösterişsizdir. Aynı zamanda, fon perde modelleri her türlü ev dekorasyonuna uyum sağlayabilmektedir.

krem fon perde modelleri

Stor Perde

2023 yılı popüler perde modelleri arasında olan bir diğer model ise stor perdedir. Stor perdeler, evinizin modern bir görünüme sahip olmasını sağlarken içeriye güneş alma imkanı çok daha yüksektir. Bunun yanı sıra, stor perdeler oldukça kullanışlıdır ve her ev ortamına uyum sağlayan renk ve tasarım seçenekleri bulunmaktadır.

Desenli Fonlar

2023 yılı popüler perde modelleri arasında olan bir diğer model ise desenli fonlardır. Desenli fonlar, her eve göre farklı olarak tasarlanabilmektedir. Genellikle, salon veya oturma odasında tercih edilen desenli fonlar yatak odasının konseptine uygun bir şekilde de tasarlanabilmektedir.

etnik desen perde çeşitleri

Kadife Fonlar

2023 yılı popüler perde modelleri arasında bir diğeri ise kadife fon perdelerdir. Bu yıl kadife her tekstil üründe kullanılabildiği gibi tül perde ve fon perde modellerinde de tercih edilebilmektedir. Ev ortamına sofistike bir görüntü oluşturan kadife fonlar, evinizin şıklığına şıklık katmaktadır.

Örnekler

perdelik kumas cesitleri
perdelik kumas secimi

perde secerken nelere dikkat etmeliyiz
perde secerken nelere dikkat etmeliyiz

Salon perdesi modelleri

2023 Perde Modeli Örneklerini İnceleyebilirsiniz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sepetinize eklendi.
Ödeme Alanı