Düz Perde Modelleri İle Evinize Şıklık Katın

Blog geri dön
salon perde fiyatları
Tarafından gönderildi: admin Kategori: Genel Yorumlar: 0

Düz Perde Modelleri İle Evinize Şıklık Katın

düz perde modelleri

Evinizin gözlerinizi yorduğunu mu düşünüyorsunuz ? Eşyalarınızı seviyorsunuz fakat evinizin gösterişli olması sizlere kasvetli bir hava mı veriyor? Bunun sebebi, evinize doğrudan bakış açısını sağlayan perdelerin yanlış kullanımından kaynaklanmaktadır. Perdeleriniz her ne kadar şık ve stil sahibi olsa da eviniz ile uyumlu olmayabilmektedir. Veyahut, evinize güneş ışığını geçirmemesi sebebi ile kasvet ve karanlık çerisinde kalmış olabilirsiniz. Önemli olan hem evinizin penceresine uygun hem de evdeki mobilyalarınıza uygun olan bir perde seçmektir.

sarı duz salon perdesi

Evinize şıklık katmak için hangi perdeyi tercih etmeliyim diyorsanız, bu sorunun cevabı her kişiden kişiye göre değişmektedir. Örnek verecek olursak, eviniz oldukça gösterişli ise ve bu kalabalıktan sıkıldıysanız kesinlikle düz tül perde kullanmalısınız. Bunun sebebi ise, evinizin eşya ve perde uyumunu yakalamak için kontrast bir bütün oluşturmakta fayda vardır. Eşyalarınızı değiştirmeden evinizin enerjisini %100 değiştirecek tek parça, düz fon perdeleridir.

Bilinenin aksine, düz fon perdeleri evinizin her köşesine uyum sağlayabilecek oldukça kaliteli bir görünüm veren eşyalardandır. Bazı kişiler, eşyalarının her bir tanesinin gösterişli ve şatafatlı olmasını seviyor olabilir fakat bazı yerlerde durgunluk ve sadelik eşyalarınızın kötü ve karışık görünmesinden kurtaracaktır.

Bunun yanı sıra , düz fon perdeler her türlü perde seçeneğinin altına da uyum sağlayabileceği için evinizde bulunan perdenizi atmadan değerlendirebilirsiniz. Örnek verecek olursak, perdenizin altına takmış olduğunuz düz fon perdeleri, evinizin ışık almasını istediğiniz bölgelere yerleştirerek evinize capcanlı bir görünüm verebilirsiniz.

Duz tul perde modelleri

Evinizin görünümünü değiştirerek şıklık katmak için yapacağınız bir başka ipucu ise, evinize giren ışığın yerini değiştirmektir. Örnek verecek olursak, bazı perdeler ışığı kırarak yalnızca bazı bölgelere güneş ışığının ulaşmasını sağlar. Bu perdeler yerine düz tül perde kullanmanız evinizin içerisine güneş ışığının eşit ölçüde yayılmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra , düz tül perde ve düz fon perdeleri oldukça bütçe dostu olması sebebi ile evinizin değişimini çok cüzi miktarlar ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Düz Perde Modeli Örnekleri

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön
Sepetinize eklendi.
Ödeme Alanı
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön